מ-  עד- 

אולר לדרמן CRUNCH - לא זמין במלאי!

CRUNCH Leatherman

אולר לדרמן CRUNCH - לא זמין במלאי!

כלי עבודה רב תכליתי העשוי ממתכת אל חלד ובעל פלייר ננעל (פלייר פטנט). בעל 15 כלים ננעלים.

515 ₪

אולר לדרמן Charge AL

Charge AL Leatherman

אולר לדרמן Charge AL

כלי רב תכליתי המכיל 17 כלים באחד. דגם זה מכיל מספריים חזקות במיוחד, עם קצוות מעוקלים לחיתוך חד ונקי. מתאמי ביטים לגיוון במברגונים רבים, שופין מצופה יהלום, וסכין ממתכת 154CM. הידיות עשויות אלומיניום אנודייז מוקשה, ומעוגלות לאחיזה נוחה ויציבה.

575 ₪

אולר לדרמן Charge ALX

Charge ALX Leatherman

אולר לדרמן Charge ALX

כלי רב תכליתי המכיל 18 כלים באחד. דגם זה מכיל וו חיתוך חזק (מחליף את המספריים מדגם AL) ולהב משונן. וו החיתוך חד ביותר ועוזר בחתיכת חומרים כמו חגורות בטיחות (לשירותי הצלה), לינוליאום ועור בקלות רבה. בעל אחיזה ארגונומית עם ידיות מעוגלות מאלומיניום אנודייז מוקשה, מתכת אל-חלד ו-154CM.

571 ₪

אולר לדרמן Leatherman Charge TTI

Leatherman Charge TTI Leatherman

אולר לדרמן Leatherman Charge TTI

כלי רב תכליתי המכיל 19 כלים באחד. ידיות האחיזה בנויות מתכת טיטניום קלה וחזקה, צבתות הפלייר עוצבו מחדש לחיזוק והעצמת הלחיצה. עשוי מ: ידיות וגוף - טיטניום, פלדת אל-חלד, חיבורים - נחושת, להב חלק - פלדת S30V®.

675 ₪

אולר לדרמן MICRA

MICRA Leatherman

אולר לדרמן MICRA

כלי רב תכליתי המכיל 10 כלים באחד. מספריים חזקות וערכת כלים אישית המתחברת בקלות למחזיק מפתחות. 100% פלדת אנדונייז.

145 ₪

אולר לדרמן MUT

MUT Leatherman

אולר לדרמן MUT

הכלים מסדרת לדרמן MUT הם הכלים הראשונים מסוגם המתפקדים פרקטית וטקטית עבור כל חייל, צלף ואיש ביטחון. הכלים מתוכננים לעבודה עם נשקים מסוג M16 ו-MRAP. מכיל בתוכו 18 כלים ו3 ביטים מצורפים.

730 ₪

אולר לדרמן MUT EOD

MUT EOD Leatherman

אולר לדרמן MUT EOD

הכלים מסדרת לדרמן MUT הם הכלים הראשונים מסוגם המתפקדים פרקטית וטקטית עבור כל חייל, צלף ואיש ביטחון. הכלים מתוכננים לעבודה עם נשקים מסוג M16 ו-MRAP. מכיל בתוכו 17 כלים ו3 ביטים מצורפים.

959 ₪

אולר לדרמן OHT

OHT Leatherman

אולר לדרמן OHT

לדרמן OHT - ONE HAND TOOL ממזג בתוכו את שתי אפשרויות בנוחות, גם פתיחת פלייר וגם פתיחת להבים ביד אחת. 100% תפעול ביד אחת. התכנון המוקפד של הפליירים וקוצץ התיל מאפשר התאמה לכף היד ללא מאמץ. על ידיות הכלי הטבעה ויזואלית של הכלים הפנימיים לזיהוי מהיר. בנוסף לכל הכלים המצוינים ישנם סכין לחיתוך חגורות הצלה, מפתח לבלוני חמצן, ומוט השחלה לניקוי.

369 ₪

אולר לדרמן RAPTOR

RAPTOR Leatherman

אולר לדרמן RAPTOR

Leatherman Raptor כולל את הכלים הדרושים לאנשי מקצוע במדים על מנת לאפשר פעולה מהירה ובטוחה במצבי חירום. הכלי פותח בשיתוף חובשים, מומחי חירום ואנשי מקצוע של כוחות הצלה.

310 ₪

אולר לדרמן REBAR

REBAR Leatherman

אולר לדרמן REBAR

כלי רב תכליתי המכיל 17 כלים באחד. ידיות וגוף הכלי מפלדת אל חלד.

313 ₪

אולר לדרמן REV

REV Leatherman

אולר לדרמן REV

כלי אידאלי לעבודה בבית ובחוץ. מכיל 13 כלים, להב נגיש בשליפה ממתכת 420HC, נרתיק מותאם לדגם, וקליפס מתכתי לנוחות בנשיאה על התיק, בכיס וכדומה.

171 ₪

אולר לדרמן SIDEKICK

SIDEKICK Leatherman

אולר לדרמן SIDEKICK

כלי המכיל 15 כלים באחד. בחירה מצוינת לאנשים שמשתמשים ברב-כלי לראשונה. זהו רב-כלי שימושי וידידותי למשתמש. הלהבים ניתנים לגישה חיצונית מה שאומר שניתן לפתוח כלים ביד אחת, ללא מאמץ. הידיות מעוגלות לאחיזה נוחה. הכלי מיוצר מפלדת אל-חלד.

285 ₪

אולר לדרמן SIGNAL

SIGNAL Leatherman

אולר לדרמן SIGNAL

כלי רב תכליתי המכיל 19 כלים באחד. מתאים בעיקר למטייל. עשוי פלדת אל חלד. ציפוי DLC: ציפוי מבוסס Carbon המדמה את התכונות הטבעיות של היהלום, הנותן התנגדות לשריטות וקורוזיה.

520 ₪

אולר לדרמן SKELETOOL

SKELETOOL Leatherman

אולר לדרמן SKELETOOL

הסקלטול הנו רב-כלי גדול המכיל בתוכו 8 כלים. עשוי פלדת אל-חלד, מינימלי ופונקציונלי, במשקל של 141 גרמים בלבד. כלי הסקלטול " זכה בפרס "מהלך השנה" של מגזין MEN'S JOURNAL

295 ₪

אולר לדרמן SKELETOOL CX

SKELETOOL CX Leatherman

אולר לדרמן SKELETOOL CX

הסקלטול הנו רב-כלי גדול המכיל בתוכו 7 כלים. עשוי פלדת אל-חלד, מינימלי ופונקציונלי, במשקל של 141 גרמים בלבד. כלי הסקלטול " זכה בפרס "מהלך השנה" של מגזין MEN'S JOURNAL

424 ₪

אולר לדרמן STYLE CS

STYLE CS Leatherman

אולר לדרמן STYLE CS

הכלי הקומפקטי STYLE CS, הוא כלי ייחודי, הנתפס בקלות על כל חגורה, תיק או בגד. בעל כלים הנשלפים החוצה. גוף הכלי עשוי פלדת אל-חלד.

154 ₪

אולר לדרמן SURGE

SURGE Leatherman

אולר לדרמן SURGE

כלי רב תכליתי המכיל 18 כלים באחד. עשוי מפלדת אל חלד. קל ונוח לשימוש. בעל אפשרות להחלפת להבים.

465 ₪

אולר לדרמן Squirt PS4

Squirt PS4 Leatherman

אולר לדרמן Squirt PS4

כלי רב תכליתי המכיל 9 כלים באחד. משלב בתוכו גם פלייר וגם מספרים. גוף הכלי עשוי פלדת אל-חלד, הידיות מצופות אלומיניום אנודייז צבעוני. בעל כלים הנשלפים החוצה וטבעת חיבור למחזיק המפתחות.

202 ₪

אולר לדרמן Super Tool 300

Super Tool 300 Leatherman

אולר לדרמן Super Tool 300

כלי רב תכליתי המכיל 19 כלים באחד. בעל פלייר מוגדל, עם עיצוב מיוחד שמסייע לתמרן גם במקומות צרים ביותר. הכלי נוח לאחיזה ומותאם לעבודה ושליפה של כלים מתוכו גם עם כפפות.

335 ₪

אולר לדרמן WAVE

WAVE Leatherman

אולר לדרמן WAVE

כלי רב תכליתי המכיל 17 כלים באחד. קל ונוח לשימוש, עם להבים נפתחים כלפי חוץ וננעלים לעבודה בטוחה יותר. פתיחת הלהבים מתבצעת ביד אחת.

387 ₪