קבוצת אלון
 • עגלת אשפה - פח אשפה 140 ליטר
 • עגלת אשפה - פח אשפה 140 ליטר

 • עגלות האשפה, כשמן כן הן " עגלות על גלגלים, המיועדות לשאת את פחי האשפה, בבודדים או בזוגות, וכן כלי עזר כמו מטאטא ויאה, במהלך סיורי הניקוי של עובדי הניקיון ברחובות הערים.
 • מחיר 275.00 ₪
 • משלוח49.00 ₪
 • סה"כ324.00 ₪
 • כמות    
 • מספר תשלומיםעד 2 תשלומים ללא ריבית
 • זמן הספקהעד 7 ימי עסקים
 • יצרןקבוצת אלון
 • אחריותאחריות לשנה ע"י קבוצת אלון

תוספות ושידרוגים

מבצעים חמים בחנות עלות התוספת
פרוזקטור לד נטען 20W (AMIR TOOLS) 232.75 ₪ 245.00 ₪
תרסיס שימון ואחזקה WD-40 לאלפי שימושים - 330 מ"ל (WD40) 29.45 ₪ 31.00 ₪
מטען רכב מקורי לאייפון IPHONE 5/6/7/8 (ATS) 66.00 ₪ 75.00 ₪
צבע סימון מוצק בצבע אדום Solid Marker תוצרת Sakura (XSCS#19 ) (Sakura) 27.55 ₪ 29.00 ₪
צבע סימון מוצק בצבע שחור Solid Marker תוצרת Sakura (XSCS#49) (Sakura) 27.55 ₪ 29.00 ₪
מחיר המוצר:
275.00 ₪
התוספות:
0.00 ₪
המשלוח:
49.00 ₪
סה"כ:
324.00 ₪
כמות    

פרטים נוספים

לא מעט נזקים נגרמים לפחי האשפה כתוצאה מפינוי רשלני או אי התאמה בין הפח לבין משאית הדחס שמפנה את הפחים ולכן כאן החשיבות של פחים המותאמים למשאית, מחוזקים במידה הנכונה ועמידים, באה לידי ביטוי. פחים איכותיים ומעולים שכאלה ניתן לרכוש מחברת קבוצת אלון. מראה של פח אשפה מלא בפינת רחוב הינו מחזה שאנו כחברה לוקחים כמובן אליו, אך למעשה מדובר בשירות בלתי פשוט, שמשמעותו היא להכיל את כל מה שאנו לא זקוקים לו או רוצים בחיינו. זאת ועוד: פחי האשפה ממלאים תפקיד חשוב באיסוף הפסולת והם התחנה הראשונה בדרך לשינועה ולטיפול הולם ונכון, תוך הגנה על איכות הסביבה בה אנו חיים.

 

לאור זאת, ישנה חשיבות ואף ביקוש רב לפחי אשפה בייצור חכם, העושה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר. הבחירה הטבעית לפחי אשפה איכותיים, עמידים ויעילים היא קבוצת אלון, החברה הוותיקה בתחום פתרונות לאיכות הסביבה בארץ. קבוצת אלון נותנת תמיד תשומת הלב גם לפרטים הקטנים ביותר, ומובילה מדיניות של חוסר ההתפשרות בבחירת חומרי הגלם של מכלול פתרונותיה בתחום איכות הסביבה, לרבות בפחי האשפה. קבוצת אלון משווקת מגוון רחב של פחים בנפחים שונים, שנותנים מענה גם לסביבות בעלות פסולת רבה, אשר דורשות את הליטר הנוסף שתמיד חסר.

 

כל פח אשפה מבית קבוצת אלון, עומד בתקן האירופאי המחמיר 840 EN, המבטיח את עמידתו של פח האשפה בכל מזג אוויר ונגד קרינת השמש אשר עלולה לגרום לנזקים משמעותיים.
על מנת להתאים את פחי האשפה לסביבה בה הם מצויים, ניתן לרכוש את המכלים בצבעים שונים, כמו כחול, ירוק שחור, כתום וחום. לכל דגמי הפחים מבית קבוצת אלון ניתן להזמין פתח מיוחד ואף מנעול לצרכים מיוחדים כגון למיחזור נייר, בקבוקים וכל סוגי הזכוכית. בטבלה שלהלן ניתן להתרשם ממגוון הגדלים והנפחים של פחי האשפה, המותאמים לכמויות פסולת שונות.

 

מידות:
ליטר: 140
גובה: 1075 מ"מ
רוחב מהצד: 555 מ"מ
חזית: 480 מ"מ
עומס: 60 ק"ג
משקל: 10.4 ק"ג

 

יתרונות:
נפח – פחי האשפה מבית קבוצת אלון מיוצרים במגוון נפחים, המותאמים גם להכלת כמויות אדירות של פסולת. אנו בקבוצת אלון קשובים לצרכי הלקוח, ומשתדלים לספק פחים שמעניקים את ליטר האחסון הנוסף שתמיד נראה חסר.
חומרי גלם ברמה בלתי מתפשרת – כל פחי האשפה מבית קבוצת אלון מיוצרים מהפלסטיק האיכותי ביותר.
עמידות – המכל מעוצב ובנוי מחומרים המקנים לו עמידות בפני תנאי מזג אוויר קשים.
תו תקן אירופאי – כל פחי האשפה מבית קבוצת אלון מיוצרים בסטנדרט גבוה על פי התקן האירופאי המחמיר 840 EN.
תברואה – פחי האשפה מבית קבוצת אלון ניתנים לשטיפה ולניקוי.
מיחזור – כל דגמי הפחים למיחזור כוללים פתח מיוחד, ואפשרות למניפה וכמובן מנעול, למיחזור נייר, בקבוקים וכל סוגי הזכוכית.

 

אין ספק שקבוצת אלון היא המובילה בארץ בכל הנוגע לפתרונות לאיכות הסביבה, ותורמת את חלקה בניסיון והידע הרב שצברה, גם בייצור מוצר פשוט אך בסיסי וחיוני כמו פחי אשפה. לקבוצת אלון מוניטין המבוסס על שביעות רצונם של לקוחותיהם הרבים, ביניהם ניתן למנות את עיריות תל אביב יפו, ירושלים, פתח תקווה, חיפה, חדרה ואילת, רשות שדות התעופה בישראל, משטרת ישראל, אל על ומשרד הביטחון, ועוד רבים אחרים.

מוצרים דומים

עגלת אשפה - פח אשפה 240 ליטר

קבוצת אלון

עגלת אשפה - פח אשפה 240 ליטר

עגלות האשפה, כשמן כן הן " עגלות על גלגלים, המיועדות לשאת את פחי האשפה, בבודדים או בזוגות, וכן כלי עזר כמו מטאטא ויאה, במהלך סיורי הניקוי של עובדי הניקיון ברחובות הערים.

310 ₪

עגלת אשפה - פח אשפה 360 ליטר

קבוצת אלון

עגלת אשפה - פח אשפה 360 ליטר

עגלות האשפה, כשמן כן הן " עגלות על גלגלים, המיועדות לשאת את פחי האשפה, בבודדים או בזוגות, וכן כלי עזר כמו מטאטא ויאה, במהלך סיורי הניקוי של עובדי הניקיון ברחובות הערים.

429 ₪

עגלת מחזור 360 ליטר בצבע כתום

קבוצת אלון

עגלת מחזור 360 ליטר בצבע כתום

עגלת אשפה (פח אשפה) מעוצבת וחזקה מבית קבוצת אלון בצבע כתום המיועדת לאריזות מכל הסוגים.

525 ₪

תגובות