אמיר כלי עבודה - מקצוענות ללא פשרות בציוד למוסכים

אודות

אמיר כלי עבודה עוסקים בשיווק ייבוא והפצת כלי עבודה וציוד למוסכים. אנו מספקים מגוון פתרונות לכל סוגי הכלים למוסך וזה תוך דגש על ציוד אמין ואיכותי למגוון לקוחות בין אם למוסכים מקצועיים עימם אנו עובדים ובנוסף מכונאי בית ומכונאים כתחביב. כמובן שמוסך איכותי ואמין צריך לצידו את הציוד הטוב ביותר והן כתנאי להבטחת ביצוע עבודה בצורה יעילה, נכונה והמקצועית ביותר וכל זאת ניתן למצוא אצלנו בחנות!

קנייה בטוחה של כלי עבודה למוסכים

חשוב לוודא כאשר קונים כלי עבודה למוסך שהציוד אכן איכותי העומד בכל התקנים הדרושים בישראל וזאת על מנת להבטיח שמוצרים שאינם יהפכו לבלאי ויישחקו לאחר מספר חודשים. ציוד איכותי יחזיק שנים ארוכות הן מבחינת פעילות והן מבחינה חיצונית. כמובן שכדאי להתאים את הכלי לאופי העבודה הנדרש ולהתייעץ עם האיש הטכני שלנו בכדי לקבל את הכלי המתאים ביותר עבורכם.

סוגי כלי עבודה למוסך

אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי הליפטים למיניהם כמו ליפטים לאופנועים, ליפט מספריים וכמובן את כל ציוד ההרמה הדרוש. בנוסף תוכלו למצוא עגלת כלים מקצועית, מטען מצברים, סט בוקסות, כלי עבודה ידניים למוסך, מלחצי שולחן ועוד מגוון כלים ידניים מקצועיים בסטנדרטים גבוהים. כמו כן אנו מתמחים בציוד מלא של סולר ודלק, ציוד סיכה, גלגלות שמן ודלק, מיכלי סולר, מיכלי דלק, אקדחי שמן וגריז ייחודים, כלי עבודה פניאומטים, כננות לרכב, מנופי קרן, מיכלי ריקון ושמן ניידים ואת כל סוגי הג'ק כמו ג'ק בקבוק, ג'ק גלגלים, בקים לרכב, גלגלות וצינורות אוויר ועוד מגוון כלי עבודה למוסך.

מוצרי איכות וקטגוריות

ציוד למוסכים מורכב מכמה קטגוריות עיקריות שמכילות מגוון כלים שבעצם מאפשרים לנו לבצע פעולות שונות על כלי הרכב. העיקריות שבהן הן: מגבהים (ג'קים) , מנוף קרן, משאבות, מקדחים, ציוד הרמה, עגלות וארונות כלים, ציוד עזר למוסך כמו תרסיסים ושמנים, מיטות מוסך וכלי עבודה חשמליים כמו מברגות ומפתחות, משחזות ומכונות שטיפה וכמובן ציוד בטיחות למוסך.