מ-  עד- 

מחסום חנייה פרטית חשמלי כולל 2 שלטים להפעלה מרחוק

AMIR TOOLS

מחסום חנייה פרטית חשמלי כולל 2 שלטים להפעלה מרחוק

מחסום חנייה פרטית חשמלי מגיע יחד עם 2 שלטים להפעלה מרחוק במחיר הזול בארץ! מיועד לשמירה על החנייה ותפיסה ע"י רכבים אחרים. פיתרון מעולה למצוקת חנייה. מוצר אמין וחזק במיוחד עם עמידות לאורך זמן. עמיד בכל תנאי מזג האוויר. אין צורך לרדת מהרכב על מנת להפעיל אלא רק ללחוץ על השלט. התקנה קלה ופשוטה. ניתן לתאם התקנה בנוסף דרך החנות.

499 ₪

מחסום חניה פרטית - רק 199 ש"ח הזול בישראל!

MFK6200 MFK

מחסום חניה פרטית - רק 199 ש

מחסום שומר חניה פרטי הזול בישראל! שומר חניה פרטית מתקפל בעל 3 רגליים. משמש לחסימת חנייה פרטית ומניעת חניה לא רצויה של רכבים אחרים. קל לתפעול ונוח במיוחד להתקנה הכולל 3 ברגים בלבד. כולל מחזירי אור. ניתן להוסיף התקנה - יש לתאם מול החנות.

199 ₪ 350 ₪

מחסום חנייה פרטית מתקפל בצורת עמוד תוצרת אירופה

MFK

מחסום חנייה פרטית מתקפל בצורת עמוד תוצרת אירופה

מחסום חנייה פרטית מתקפל בצורת עמוד עשוי ברזל הכולל מנעול מובנה ו3 מפתחות. מיועד לשמירה על החנייה הפרטית מפני רכבים זרים ו"תפיסת חנייה" לא רצויה. עמוד חזק ויציב, אינו תופס מקום. התקנה קלה ומהירה. יש אפשרות להוסיף התקנה בתיאום מראש עם החנות.

199 ₪

חזר למלאי - מחסום חנייה פרטי מחוזק עם רגל אחורית - רק 299 ש"ח הזול בישראל!

ut1438 MFK

חזר למלאי - מחסום חנייה פרטי מחוזק עם רגל אחורית - רק 299 ש

מחסום חנייה פרטית מחוזק כולל רגל אחורית לחיזוק מקסימלי ומסיבי לשמירה על החנייה ועמידות במכות חוזרות. מיועד להתריע ולחסום את החנייה הפרטית מרכבים לא רצויים. התקנה פשוטה וקלה הכוללת 3 ברגים בלבד. מגיע יחד עם מחזיר אור. יש אפשרות להוסיף התקנה - יש לתאם זאת טלפונית מול החנות.

299 ₪

הזמנת התקנה למחסום חנייה - אזור המרכז בלבד - 200 ש"ח תשלום למתקין במקום

UT1333 MFK

הזמנת התקנה למחסום חנייה - אזור המרכז בלבד - 200 ש

התקנת מחסום חנייה באזור המרכז בלבד. מדובר במתקין מקצועי מטעם חברת אמיר כלי עבודה ועם אחריות התקנה למשך שנה.

0 ₪

עמוד חסימה מעוצב ויוקרתי תוצרת אירופה MFK

MFK6300 MFK

עמוד חסימה מעוצב ויוקרתי תוצרת אירופה MFK

עמוד חסימה בעיצוב יוקרתי במיוחד ובעל איכות גבוה מאוד תוצרת אירופה מבית MFK. מחסום חנייה בגובה 50 ס"מ ובמשקל מסיבי של 9 ק"ג עשוי ברזל וצבוע צביעה מיוחדת כולל פס מחזיר אור מיוחד. התקנה פשוטה וקלה במיוחד של 4 חורים וברגים. מתאים לעיצוב ייחודי בכניסה לבית, אולמות אירועים ומקומות הרוצים לשלב בין יוקרה לבין שמירה וחסימת שביל או חנייה.

205 ₪

מחסום זרוע חשמלי לחניון Telcoma RAP4 תוצרת איטליה אורך מחסום לפי דרישת לקוח

T124R4 AMIR TOOLS

מחסום זרוע חשמלי לחניון Telcoma RAP4 תוצרת איטליה אורך מחסום לפי דרישת לקוח

מחסום זרוע חשמלי לחניון – Telcoma Cardin RAP4 תוצרת טלקומה איטליה ונחשב לטוב מסוגו בעולם. מותקן בכניסה לחניונים ומונע כניסת רכבים והולכי רגל בלתי מורשים. המחסום כולל גוף מתכת שעליו מורכבת זרוע פלסטית. המחסום פועל חשמלית ע"פ אמצעי פתיחה שאותו מגדיר הלקוח, כגון:שלט רחוק, חיוג סלולארי, מצלמות תנועה, גלאים ועוד. דגם זה כולל מנגנון קפיצי עמיד לשברים ונזקים נפוצים בתחום המחסומים ומעניק מוצר איכותי עמיד לאורך שנים. אורך המחסום בהזמנה לפי דרישת לקוח (בעלות נוספת)

3990 ₪

מחסומים ושומרי חנייה - לשמירה והגנה על החניה הפרטית 

מחסום חנייה הוא מוצר שמטרתו למנוע בצורה פיזית ממשית ולא רק בעזרת שילוט את "תפיסת" החנייה הפרטית מרכבים שאינם מורשים להחנות. אמיר כלי עבודה מייבאים, משווקים ומתקינים את מחסומי החנייה הכוללים תוצרת אירופה וסין ע"פ בחירת הלקוח.

מי מאיתנו לא חזר הביתה אחרי יום עמוס, מגיע לחנייה הפרטית ומגלה להפתעתו שהיא תפוסה ע"י רכב לא מוכר? כנראה שלכל אחד זה קרה לפחות פעם אחת ולשם כך בידיוק נועדו מחסומי החנייה, שניתן לקרוא להם בנוסף שומר חנייה או עמוד חנייה. הוא פועל בצורה כזאת שחוסם בצורת פיזית את הכניסה לחנייה וללא המפתח המתאים - החנייה שמורה לבעליו המקוריים ואין באפשרות רכב לא מורשה להחנות. באיזורים צפופים ברחבי הארץ ובפרט אזור המרכז ות"א, מלחמת הקיום על חנייה רק עולה וסביר להניח שאם יש לכם חנייה פרטית במקום העבודה או באזור הבית, תרצו לשמור ולסמן אותה עבורכם בלבד ולשם כך מיועדים מחסומי ועמודי החנייה.

לאחר מספר רב של ניסיונות ייבוא של מספר מחסומים, אנחנו באמיר כלי עבודה הגענו לארבעת מחסומי החנייה האולטימטיבים - מחסום חנייה חשמלי עם שלט רחוק, מחסום חנייה בצורת עמוד עם מנעול מובנה, מחסום חנייה בעל 3 רגליים מסיביות ומחסום חנייה מעוגל. כל המחסומים מגיעים עם פסים מחזירי אור לשמירה ובטיחות מירבית הן על המחסום והן על הרכב הפרטי. יתרון בולט שניתן למצוא אצלנו הוא המחיר הזול ביותר בארץ בכל אחד ואחד מהמוצרים, מהסיבה הפשוטה שאנו היבואנים הבלעדיים של מחסומים אלו ולכן אין פערי תיווך ומחירים נוספים בדרך לצרכן הסופי, אצלנו תוכלנו למצוא את המחסומים במחירים הזולים ביותר בישראל, בהבטחה!

יתרונות נוספים של מחסומי החנייה שלנו הם:

- התקנה הפשוטה של כל אחד מהם שכוללת כלי עבודה בסיסיים ומספר בודד של ברגים

- כל מחסומי החנייה הינם עמידים בתנאי מזג אוויר קיצוניים 

- אין צורך בתחזוקה שוטפת - מרגע ההתקנה אין צורך לטפל במחסומים שנית

- מחסומי החנייה הידניים אינם כוללים או זקוקים למקור חשמל 

- אינו גורם נזק לסביבה ולמשטח עליו הוא מורכב

- מחסומים זולים בעלות נמוכה ובעלי אפקט השפעה גדול

- המחסומים הידניים מאפשרים החלפת מנעול חיצוני במקרה של שבר\תקלה במנעול

- יציבות ועמידות לאורך זמן

- כל המחסומים אותם חברתנו מייבאת לארץ הם ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא היום בשוק, בין אם זה תוצרת אירופה ובין אם תוצרת סין

אז איך בעצם עובד מחסום חנייה פרטי?

לאחר סיום ההתקנה הכוללת 3 ברגי עיגון בלבד - המחסום מוכן לעבודה! כאשר הרכב החונה מגיע, המחסום בעצם עומד ונעול, יש לפתוח את המנעול עם המפתח המיועד (במידה וזה מחסום חשמלי יש להפעיל את השלט מרחוק) ולהוריד את המחסום לקרקע. ברגע שיוצאים שוב עם הרכב ויש צורך לחסום את החנייה, מרימים את המחסום מעלה. 

איך בוחרים את המחסום המתאים לנו ביותר?

הדברים הראשונים שאנו צריכים לעשות זה להגדיר לעצמנו מה הדרישה והתקציב העומד בפנינו. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא האם זה מחסום לבית פרטי או בית משותף או אולי בכלל מדובר על מחסום לבית עסק ומקומות עבודה. לאחר שהבנו וסיכמנו מה מטרות המחסום ולאן הוא מיועד, נוכל לקבל החלטה איזה מחסום הוא הרלוונטי ביותר עבורנו. הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא נוחות וקלות פתיחת המחסום, שכן זה שעונה על קריטריונים אלו הוא בבירור מחסום חנייה חשמלי הפועל בצורה סלולרית - הוא מאפשר פתיחה משלט רחוק של 30 מטרים לפחות ואינו מצריך ירידה מהרכב. שיקול נוסף הוא רמת המורכבות, הכוונה היא שעם כמה שמוצר חשמלי וסלולרי הוא מתקדם יותר וחכם יותר יש לקחת בחשבון שיחד עם זה עלויות התיקון של נזק כלשהו גבוה בהרבה מעלות מחסום חניה ידני פשוט. 

כעת מה שנותר לנו הוא לבחור בין ארבעת המחסומים ולהבין את ההבדלים בניהם:

1. מחסום חנייה חשמלי סולארי - המחסום האולטימטיבי. מדובר במחסום שעובד גם על חשמל וגם על טעינה סולארית מהשמש מה שמאפשר חיסכון בחשמל וסוללות וגורם לנוחות מירבות. נוסף על כך, המחסום מסופק יחד עם שני שלטים רחוקים שעובדים ממרחק של 30 מטר הפעלה ובכך מונעים מאיתנו את הצורך לרדת ולפתוח ידנית את מנעול המחסום בכל פעם כאשר אנו חונים. גם כאשר מדובר במוצר חשמלי, הוא מוגן ועמיד בכל תנאי מזג האוויר הכוללים גשם ואינו חדיר למים. 

2. מחסום חנייה 3 רגליים מחוזק - המחסום המסיבי ביותר בסדרת המחסומים הידניים. המחסום מגיע בצורת U וכולל רגל אחורית המייצב ומחזקת את המחסום בפני פגיעות קטנות. מגיע יחד עם פסים זוהרים מחזירי אור להגברת הבטיחות והנראות בשעות הלילה. מגיע יחד עם ברגים ודיבלים להתקנה עצמאית קלה. על מנת לנעול את המחסום יש להכניס מנעול בחור המיועד המחבר בין שני חלקי המחסום ובכך נועל אותו ורק בעלי המחסום המחזיק את המפתח המיועד יוכל לפתוח ולהשתמש בו.

3. מחסום חנייה צורת U - המחסום הזול והנמכר ביותר בישראל. על אף מחירו הזול, מדובר במוצר תוצרת אירופה ברמה גבוה מאוד ושימושי לא פחות מיתר המחסומים. המחסום מגיע בצבע צהוב בולט עם פסים שחורים מה שנותן לו יתרון מבחינת נראות ואין ספק שכל העובר ליד יוכל לראות שמדובר בחנייה שמורה. מגיע בגובה של 50 ס"מ וברוחב 40 ס"מ שכן מדובר במחסום מסיבי וגדול העונה על כלל הדרישות. מגיע יחד עם סט ברגים להתקנה.

4. מחסום חנייה מתקפל בצורת עמוד כולל מנעול מובנה - המחסום הגבוה מכולם. מיועד לחניות צרות ולמקומות בהם רוצים לחסוך במקום. מדובר בעמוד שומר חנייה גבוה במיוחד מה שמונע גם מרכבים גבוהים במיוחד להחנות בחנייה הפרטית. יתרון נוסף הוא המנעול המובנה, שכן לא נהרס חיצונית ומגיע ביחד עם 3 מפתחות מתאימים ללא צורך בתשלום נוסף. מגיע בצבעים בולטים במיוחד על מנת להתריע ולבלוט. כולל פלטה להרכבה לרצפה.

התקנת מחסום חנייה: 

ההתקנה יכולה להתבצע על כל סוגי המשטחים כמו אספלט, משתלבות ובטון. ההתקנות מתבצעות באמצעות קדיחות בעזרת פטישון ומקדח מתאים בהתאם למשטח, החדרת דיבלים ועיגון ברגים מתאימים. אין צורך ביציקות מיוחדות ותוספות מצד הלקוח. כל התקנה היא פשוטה וקלה ויכולה להתבצע ע"י הרוכש, אך במידת הצורך חברתנו אמיר כלי עבודה מציעה התקנות מקצועיות ע"י צוות ייעודי שעבר מאות התקנות בבתים פרטיים, בתי חולים, חניונים תת קרקעיים, בתי עסק ובעצם את כל מגוון המשטחים והתוצר הסופי הוא גם אסתטי ונעים לעין. אמיר כלי עבודה הינה החנות המובילה בישראל בנושא מחסומי חנייה ועמודים לשמירה וחסימה. לכל שאלה נוספת אנא אל תהססו וחייגו עוד היום אל החנות ותקבלו ייעוץ חינם ומקצועי בנוגע לכלל מוצרי הבטיחות לכבישים וחניונים אותם אנו מחזיקים ומומחים - 052-8987111.