מ-  עד- 

קונוס כביש מתקפל לתא כפפות עם אפשרות לפנס מהבהב

AM-21203 AMIR TOOLS

קונוס כביש מתקפל לתא כפפות עם אפשרות לפנס מהבהב

קונוס סימון כביש מתקפל בגובה 50 ס"מ עשוי בד חזק ועמיד משולב פלסטיק לתנאי מזג אוויר ולאורך זמן. מתקפל וחוסך במקום אחסון, מגיע עם פסים זוהרים לנראות ואזהרה מרחוק. שימושי ונוח בכל אוטו למגוון שימושים רחב.

40 ₪

קונוס לסימון גובה 70 ס"מ עם בסיס כבד

Ustun - Europe

קונוס לסימון גובה 70 ס

קונוס לסימון בגובה 70 ס"מ עם בסיס כבד למניעת תזוזות מכל סיבה שהיא כמו רוח וכו'. קונוס איכותי ועמיד בדריסה ולאורך זמן הכולל מחזירי אור. עשוי חומר גמיש. תוצרת אירופה.

95 ₪

קונוס לסימון גובה 50 ס"מ

Ustun - Europe

קונוס לסימון גובה 50 ס

קונוס איכותי ועמיד לסימון בגובה 90 ס"מ. הקונוס נועד לסימון והתרעה בפני מפגעים או סימון והכוונת כלי רכב. הקונוס כולל מחזירי אור בעלי תקן. ניתן להוסיף אבזרים נלווים המתלבשים על הקונוס כמו שילוט מודולרי, נצנצים סולארים או שרשרת פלסטיק. עמיד בפני דריסות רבות ואינו משנה צורה. תוצרת אירופה.

75 ₪

קונוס לסימון גובה 90 ס"מ

12327B Ustun - Europe

קונוס לסימון גובה 90 ס

קונוס איכותי ועמיד לסימון בגובה 90 ס"מ. הקונוס נועד לסימן והתרעה בפני מפגעים או סימון והכוונת כלי רכב ותנועת הולכי רגל בזמן עבודות בכביש או במדרכה. כולל מחזירי אור תיקניים. ניתן להוסיף לשימוש עם אבזרים נלווים כגון שילוט מודולרי, נצנצים סולארים או שרשרת פלסטיק. עמיד בפני דריסות רבות ואינו משנה צורה. תוצרת אירופה.

195 ₪

קונוס לסימון גובה 75 ס"מ

Ustun - Europe

קונוס לסימון גובה 75 ס

קונוס לסימון בגובה 75 ס"מ איכותי ומקצועי עשוי PVC גמיש מה שנותן תוחלת חיים ארוכה ועמידה למוצר. כולל מחזירי אור תיקניים. ניתן להוסיף לשימוש עם אבזרים נלווים כגון שילוט מודולרי, נצנצים סולארים או שרשרת פלסטיק. עמיד בפני דריסות רבות ואינו משנה צורה. תוצרת אירופה.

105 ₪

קונוס כבד 5 ק"ג כולל עיני חתול עם אופציה לשלט מודולרי על פי דרישה

UT 5023 Ustun - Europe

קונוס כבד 5 ק

קונוס כבד במשקל 5 ק"ג חדש ומיוחד כולל עיני חתול מובנים לאזהרה ממרחק כולל אופציה מיוחדת להוספת שלטים מודולרים לפי הדרישה. ניתן להרכיב על הקונוס גם נצנצים סולארים ושרשרת פלסטיק בין אחד לשני. עמיד וחזק במיוחד למזג האוויר. תוצרת אירופה

145 ₪

קונוס קל עם עיני חתול ואופציה לשלטים מודולרים ע"פ דרישה

UT – 5020 Ustun - Europe

קונוס קל עם עיני חתול ואופציה לשלטים מודולרים ע

קונוס בעל בסיס קל מובנה עם עיני חתול להגברת האזהרה הכולל אופציה להלבשת שלטים מודולרים על פי דרישה על ראש הקונוס. ניתן להרכיב גם נצנץ סולארי או שרשרת. עמיד בפני מזג האוויר, תוצרת אירופה.

99 ₪