מ-  עד- 

תושבת כבדה מגומי

ציוד בטיחות לכבישים

תושבת כבדה מגומי

בסיסים עשוים מגומי שאינו נסדק ואינו מתקלף שכולל ידית אחיזה הבסיסים תוכננו כך שהיו כבדים כדי לשאת את השלטים אשר מונחים עליהם בצורה יציבה לזמן ארוך. הבסיסים מגיעים בגדלים שונים ובמשקל שונה

165 ₪

מעצור חניה מגומי 1.80 מ' תוצרת אירופה USTUN

MFK6180 MFK

מעצור חניה מגומי 1.80 מ' תוצרת אירופה USTUN

מעצור חניה עשוי מגומי איכותי ביותר (ממוחזר ובריא לסביבה) באורך 180 ס"מ, בעל גמישות ועמידות לאורך זמן. התקנה פשוטה וקלה. מיועד להתקנה בחניות בהן חונים כלי רכב פרטיים, בכדי לסייע לנהג החונה את רכבו לדעת מתי הגיע לקצה החניה. מתאים לתנאי מזג אוויר קיצוניים. מיועד גם לחניונים, מיוצר באירופה.

175 ₪

מעצור חניה מפלסטיק אורך 1 מטר

MFK6100 MFK

מעצור חניה מפלסטיק אורך 1 מטר

מעצור חניה מפלסטיק איכותי בתוספת מחזיר אור באורך של 100 ס"מ מתאים להתקנה בכל שטח שהוא בין אם חיצוני או פנימי. מיועד לחניון, חנייה פרטית וכו'. מתאים לרכב אחד בחניה אחת. התקנה קלה ופשוטה. בעל עמידות בכל תנאי מזג אויר. מיוצר באירופה.

284 ₪

מעצור גלגל מגומי לרכב כבד כולל מחזירי אור תוצרת אירופה USTUN

MFK6060 MFK

מעצור גלגל מגומי לרכב כבד כולל מחזירי אור תוצרת אירופה USTUN

מעצור גלגל לחניה עשוי PVC קשיח במיוחד באורך 60 ס"מ עמיד במיוחד. התקנה קלה ופשוטה הכוללת 2 נקודות עיגון על הקרקע. מתאים לשימוש ע"י רכבים פרטיים בלבד.

118 ₪

עמוד סימון נייד 120 ס"מ

MFK4125 MFK

עמוד סימון נייד 120 ס

עמוד סימון נייד איכותי וחזק גובה 120 ס"מ כולל ארבעה מחזירי אור בצבע אדום לבן כולל משקולת העשויה מעטפת פוליפרופילן. בעל יכולת עמידות ברוחות ויציבות גבוהה במיוחד. משמש לתיחום אזורי ביטחון, הפרדת נתיבים, סגירת חניות וכו'. לעמוד קיימת הברגה לחיבור שרשרת, שלטים או נצנץ ללא מתאם.

237 ₪

מחסום דוקרנים תוצרת אירופה MFK

MFK5700 MFK

מחסום דוקרנים תוצרת אירופה MFK

מחסום דוקרנים איכותי במיוחד 5 שיניים מתקפלות תוצרת אירופה - MFK. מוצר חזק ועמיד לאורך זמן ועומד בכל התקנים האירופיים המחמירים ביותר. מחסום זה משמש כמחסום חד כיווני להגבלת תנועה ונסיעה בדרך חד סטרית המונעת כניסת ויציאת רכבים מכיוון הפוך. משמש לחניונים, קניונים, שטחי תפעול ובעצם כל שטח שמטרתו להגביל את הנסיעה והכניסה לנתיב יחיד וחסימת מעבר.

450 ₪

סופית למחסום דוקרנים תוצרת אירופה MFK

MFK5701 MFK

סופית למחסום דוקרנים תוצרת אירופה MFK

סופית למחסום דוקרנים איכותי במיוחד 5 שיניים מתקפלות תוצרת אירופה - MFK. מוצר חזק ועמיד לאורך זמן ועומד בכל התקנים האירופיים המחמירים ביותר. מחסום זה משמש כמחסום חד כיווני להגבלת תנועה ונסיעה בדרך חד סטרית המונעת כניסת ויציאת רכבים מכיוון הפוך. משמש לחניונים, קניונים, שטחי תפעול ובעצם כל שטח שמטרתו להגביל את הנסיעה והכניסה לנתיב יחיד וחסימת מעבר.

99 ₪

מעצורי חנייה

מעצורי חנייה הנקראים גם אבן בלימה הם אביזרי בטיחות המהווים פתרון הגנה לרכב ולקיר בחניות פרטיות וחניונים ציבוריים - משמשים לסימון והתראה על קצה החנייה המיועדת. מעצורי החנייה של אמיר כלי עבודה הינם ברמה הגבוהה ביותר ועומדים בכל התקנים הדרושים - ISO 9001:2008-CE. עשויים גומי\PVC בהתאם ועמידים בפני זעזועים חוזרים, שפשושים וכל מכה אחרת של כלי רכב ועמידים לאורך זמן. כמו כן, מעצורי החנייה שלנו עמידים בכל תנאי מזג האוויר וגם הקשים ביותר. כוללים סרטים מחזירי אור עוצמתי המגדיל את הנראות בייחוד בתנאים חשוכים ובלילה בפרט. המוצר פועל בצורה כזאת שכאשר ישנה פגיעה, המעצור מסיט את עוצמת המכה ובכך מגן על הקיר מנזק ושברים. מעצורים אלו מיוצרים בהתאם לעמידות בקרינת UV ובכך מגדילים את משך קיימות המוצר לאורך זמן. 

המקומות בהם מותקנים מעצורי חנייה הינם רבים ובעצם שימושיים לכל אזור חנייה כמו בתי מגורים, חניונים ציבוריים, חניון תת קרקעי וכל אזור בו רוצים להגביר את הבטיחות ומניעת נזק. יתרון בולט של מוצר זה הוא ההתקנה הקלה והפשוטה, כאשר בפועל נדרש מתקין אחד בלבד מה שחוסך בכח אדם ובהוצאות כספיות לוועדי בניין או הנהלות חניונים. 

ישנם שני סוגים עיקריים של מעצורי חנייה שעשויים מחומרים שונים: מעצור חנייה מגומי ומעצור חנייה מפלסטיק. בנוסף לשני אלו, ישנו מעצור גלגל המתאים לכלי רכב כבדים כמו משאיות, אמבולנסים ורכבי משא כבד. אמיר כלי עבודה מייבאים, משווקים ומתקינים את כל סוגי מעצורי החנייה תוצרת אירופה וכלל המוצרים עומדים בתקנים האירופאיים המחמירים ביותר. נפרט מעט על הסוגים הקיימים:

מעצור חנייה מגומי (דגם UT2134) תוצרת USTUN אירופה - אורכו כ-180 ס"מ וכולל פסים ניגודיים להחזרת אור לראייה מוגברת ולהגבר הבטיחות. בזכות פסים אלו המעצור מודגש ובולט יותר בעת התנגשות קרני האור של הרכב עם פסים אלו. גוף המעצור עשוי מגומי איכותי ומחוזק במיוחד לעמידות בפני התנגשויות של גלגלי המכונית ומניעת נזק בין הרכב לבין הקיר. מעצור זו כולל שנה אחריות.

מעצור חנייה מפלסטיק (דגם UT2135) תוצרת USTUN אירופה - מגיע באורך של 180 ס"מ ועשוי פלסטיק טהור PPC באיכות גבוה מאוד. גם מעצור זה מגיע יחד עם פסי אזהרה מחזירי אור. יתרונו של מעצור זה הוא בכך שאינו סופג את המכה לתוכו כמו הגומי, אלא עמיד יותר לאורך זמן בעקבות הפלסטיק. גם פה מדובר בהתקנה קלה במיוחד המצריכה מספר ברגים בלבד. 

מעצור גלגל גומי לרכב כבד (דגם UT2134) תוצרת USTUN אירופה - מגיע באורך 60 ס"מ ליח' והוא עשוי גומי איכותי ועוצמתי המיועד לרכבים כבדים כמו משאיות, אמבולנסים, אוטובוסים, וכל רכב כבד אחר. מגיע יחד עם פסים מחזירי אור. התקנה קלה ופשוטה של מספר ברגים בלבד.

יתרונות נוספים של מעצורי חנייה הם לדוגמא ניצול המקום ותאי החנייה בחניונים, מקל על הנהג המחנה את הרכב במיקום החנייה, מניעת פגיעה ונזק לרכב המחנה ולחניון (קיר החניון, עמוד, ברז כיבוי אש ועוד), נראות אסתטית, נקייה ומעוצבת של חניות החניון, מוצר במחיר אטרקטיבי ונמוך יחסית לתמורתו, קל להתקנה ולהסרה במידת הצורך. 

בנוסף להזמנת המוצר ישנה האופציה להתקנה בעזרת מתקין מקצועי ואמין של חברת אמיר כלי עבודה, מה שמבטיח עבודה מהירה, נקייה וללא טעויות. חברתנו מציעה אחריות מלאה על כלל אביזרי בטיחות לכבישים וחניונים אותם אנו מייבאים לארץ בבלעדיות מחברת USTUN - אירופה ועומדים מאחורי המוצרים ושמחים להציע ייעוץ מקצועי וחינמי בשיחת טלפון.