מ-  עד- 

מפריד נתיבים כולל עמוד סימון גמיש גובה 75 ס"מ תוצרת אירופה

MFK2200 MFK

מפריד נתיבים כולל עמוד סימון גמיש גובה 75 ס

מפריד נתיבים לעומסים קיצוניים בתוספת עמוד סימון גמיש באורך 75 ס"מ המשמש ליצירת הפרדה מכאנית בין נתיבים ובכדי למנוע מעבר של כלי רכב לנתיב הנסיעה הנגדי. כולל 2 מחזירי אור על העמוד הגמיש.

150 ₪

מפריד נתיבים כולל עמוד סימון גמיש גובה 45 ס"מ ועיני חתול תוצרת אירופה

MFK2245 MFK

מפריד נתיבים כולל עמוד סימון גמיש גובה 45 ס

מפריד נתיבים כולל עמוד סימון גמיש פרימיום TPU גובה 45 ס"מ, מחזיר אור ועיני חתול תוצרת אירופה USTUN. מטרת המפריד היא ליצור הפרדה בין נתיב לנתיב ובכך להגביר את הבטיחות באזור המיועד כמו חניונים, עמדות ביקורת, פריקות סחורה במפעלים ואף נתיבי אופניים למניעת תאונות ומפגעים. המפריד עמיד וחזק במיוחד לטווח הארוך. התקנה קלה, מהירה ופשוטה. ניתן לתאם התקנה מול החנות.

170 ₪

מפריד נתיבים

מפריד נתיבים הוא אביזר בטיחות שמטרתו להפריד נתיבי תנועה ומונע מכלי רכב לעבור בין נתיב לנתיב. תפקידם של מפרידי הנתיבים מגוונים מאוד בכל הנוגע לניהול תחבורה והגברת הבטיחות והסדר בתנועת חניונים, עמדות ביקורת לפני יציאה מחנייה תת קרקעית, פריקת סחורה במפעלים, תורים לעסקים הזקוקים לסדר תחבורתי, מסלולי טסט כגון קומפיוטסט, מפעלים, נתיבי אופניים, מפרצי חנייה, מסילה חשמלית ועוד מגוון רחב של שימושים. מפרידי הנתיב משמשים לסימון נתיבים בכניסה לחניונים ובאפשרות גם לבצע זאת בעזרת פסי האטה ביציאה מהחניון. כמו כן המפריד משמש להגנה על קירות מנהרות מפגיעה אפשרית של רכבים וצמצום הנזק. יתרון נוסף הוא מחזירי האור שעל העמוד סימון שאידיאלי מאוד לשימוש במקומות בהם התאורה מעטה כמו מעברים תת קרקעיים וחניונים.

מפרידי הנתיבים של אמיר כלי עבודה הינם מפרידים תוצרת אירופה, איכותיים מאוד ובעלי עמידות גבוהה לחיי מוצר ארוכים. מפרידים אלו עמידים בפני פגיעות חוזרות וקלים במיוחד להתקנה (מספר דקות בלבד) מה שמצריך אדם אחד בלבד להתקנה. העמוד עצמו עשוי חומר TPU מחוזק וגמיש מה שגורם לכך שגם במידה ומישהו סטה מהנתיב ועלה על מפריד ופגע בעמוד בעצם יצא ללא פגיעה או נזק ברכב או בעמוד עצמו. העיצוב עצמו גורם לכך שניתן יהיה להתקין במגוון צורות כמו מפרידים בצורה מעגלית או קשתית ולא רק בצורה ישרה. המוצר עשוי מפלסטיק בעל צבע המונע חדירה של קרני UV ואינו דוהה במהלך השנים. אחד היתרונות הגדולים הוא האפקט אותם יוצרים המפרידים בראייה מרחוק של מעין גדר יתדות ובעצם מגדיל את המחסום החזותי ומגביר את הבטיחות באזור הדרוש. עמידות גבוהה למזג האוויר 20°C-+60°C- ושימוש במחזיר אור באיכות גבוהה מאוד בעזרת סרטי PVC העומדים בכל התקנים הדרושים וכמו כן גם המוצר עצמו העומד בתקנים המחמירים ביותר ISO 90012008-CE.

ישנם מספר סוגים של מפרידי נתיבים עיקריים:

1. מפריד נתיבים קלאסי - הדגם החזק והעמיד ביותר תוצרת אירופה הכולל מפריד נתיבים פיזי + עמוד גמיש נחום תקום עשוי TPU איכותי. מגיע בשלוש מידות שונות: גובה 45 ס"מ, 75 ס"מ ו100 ס"מ, כאשר מידות המפריד עצמו: 100x200x80. המוצר המומלץ ביותר בזכות האיכות הגובהה של החומר והעמידות לאורך זמן. ניתן להזמין גם בצבע שחור בהזמנה מיוחדת.

2. מפריד נתיבים עם בסיס גבוה - מוצר זה מתאים יותר לאזורים בהם יש דרישה מוגברת לבטיחות ומניעת מעבר בין נתיבים כמו בעת עבודות כביש וצורך לשמור על נתיבי הנסיעה מבלי שרכב מסוים יעלה במהירות על המפריד הנמוך יותר. מידות מפריד זה: 210x900x200 ומגיע באותה הצורה מבחינת העמוד הגמיש בשלוש מידות שונות:. 45 ס"מ, 75 ס"מ ו100 ס"מ. ניתן להזמין גם בצבע שחור בהזמנה מיוחדת.

3. המפריד השלישי הוא בעצם מפרידים ללא עמוד במספר סגנונות, הכוונה שיש את האופציה לעשות מפריד נתיבים באמצעות במפרים (פסי האטה) ובכך מוזילים את עלויות המפרידים הגבוהים והגדולים וגם שומרים על בטיחות מוגברת בעזרת הגבלת המהירות לדוגמא של 10 קמ"ש שזה בעצם פס האטה גבוה מאוד ורחב. יתרון נוסף הוא שניתן לעצב כך באיזה צורה שרוצים ולא מוגבלים מבחינת הצורה עצמה. בנוסף לפסי ההאטה יש את האופציה לבצע הפרדה רק בעזרת המפריד עצמו ללא העמוד למי שאינו מעוניין.

 

ומה בנוגע להתקנה? ההתקנה עצמה מאוד פשוטה ואינה מורכבת, מצריכה מספר ברגים בודדים בלבד ואיש מקצוע אחד בלבד מה שחוסך עבודה, זמן וכסף עבור פועלים.

ישנן 2 צורות התקנה עיקריות והן:

- התקנה קרובה הנקראת גם התקנת רכבת - התקנה זו בעצם אינה כוללת הפרדה בין מפרידי הנתיבים ויוצרת מעין רכבת צמודה שמטרתה לחסום כל מעבר בין נתיב לנתיב. 

- התקנה עם מרווחים - התקנה מרווחת גורמת לכך שיהיה מרחק מסוים בין כל מפריד נתיבים לשני, מה שיוזיל מעט את העלויות במידה ומדובר בכמות גדולה ובנוסף יהווה מעבר צר בין נתיב לנתיב. ברוב המקרים בהם מתקינים עם רווח בין כל אחד מהמפרידים מוסיפים בין לבין עמוד גמיש על מנת להבליט ולשמור את הגנה מקסימלית ובנוסף ישנה האופציה לחבר מעל שילוט והכוונת תנועה.