מ-  עד- 

פסי האטה מפלסטיק 10 קמ"ש כולל עיני חתול בצבע צהוב או שחור תוצרת אירופה

MFK5250 MFK

פסי האטה מפלסטיק 10 קמ

פסי האטה מפלסטיק מוגבל ל-10 קמ"ש כולל עיני חתול להחזרת האור ממרחק רב בדגש על שעות הלילה, תוצרת אירופה MFK. מיועד להאטת מהירות הנסיעה והגברת הבטיחות סביב הולכי רגל. מגיע בצבעים שחור וצהוב לבחירה. מתאים לחניונים, אזורי חנייה, אזורים בקרבת בתי ספר וגנים, מעברי חצייה, לפני שערים או מחסום. התקנה קלה ופשוטה. עמיד לשמש ולקרינת UV.

75 ₪

סופית לפס האטה 10 קמ"ש פלסטיק

MFK5251 MFK

סופית לפס האטה 10 קמ

סופית לפסי האטה 10 קמ"ש פלסטיק MFK5250 מטרת הסופית היא לסגור כל מקטע של פס האטה, לכל מקטע דרושות 2 סופיות, אחת מכל צד.

32 ₪

פסי האטה מפלסטיק 20 קמ"ש כולל עיני חתול בצבע צהוב או שחור תוצרת אירופה

MFK5200 MFK

פסי האטה מפלסטיק 20 קמ

פסי האטה עשויים פלסטיק PPC איכותי הגבלה ל-20 קמ"ש כולל עיני חתול ומחזירי אור תוצרת אירופה. שימושי להתקנה באזורים בהם יש צורך להאטת מהירות הנסיעה ושמירה על הבטיחות בסביבה. מתאים לאזורים הומי אדם, מרכזי קניות, חניונים, גני ילדים, עמדות תשלום וקווי עצירה ועוד. התקנה פשוטה וקלה במיוחד עמיד לשמש ולקרינת UV.

64 ₪

סופית לפס האטה 20 קמ"ש פלסטיק

MFK5201 MFK

סופית לפס האטה 20 קמ

סופית לפסי האטה 20 קמ"ש פלסטיק MFK5200, מטרת הסופית היא לסגור כל מקטע של במפרים. לכל מקטע דרושות 2 סופיות, אחת מכל צד.

27 ₪

פס האטה עשוי גומי למשאיות ורכבים כולל מחזיר אור

MFK5450 MFK

פס האטה עשוי גומי למשאיות ורכבים כולל מחזיר אור

פסי האטה מגומי ממוחזר מהווים פיתרון זול לזמן קצר ולעומסים נמוכים, להגבלת מהירות של עד 30 קמ"ש.

91 ₪

פסי האטה - במפרים

פסי האטה מהווים פתרון מושלם ויעיל להאטת מהירות הנסיעה והגברת הבטיחות באזורי תנועה עמוסים או בחללים סגורים עם הגבלת מהירות כמו חניון. פסי האטה נועדו לאלץ את הנהג להאט את מהירות נסיעתו ולשמירה באזורים כמו מעברי חצייה להולכי רגל, חנייה, כבישים, אזורי מסחר, אזורים עמוסים בילדים כמו מתנ"ס, בתי ספר או גני ילדים, תחנת רכבת ולפני מעבר הרכבת עצמה, צמתים וקווי עצירה, מרכזים מסחריים וכל נקודה הדורשת האטת מהירות הנסיעה.

במפרים ניתנים להתקנה בקלות ובכל אותם האזורים קלים מאוד להתקנה ובטיחותיים. כמו כן בעלי נראות מצוינת ביום ובמיוחד בלילה בעזרת עיני החתול ומחזירי האור המורכבים עליהם לסימון ואזהרה מרחוק. פס האטה ניתן להתקין בכל אותם אזורים בהם יש צורך לשמור על מהירות נסיעה בטיחותית בהתאם. בנוסף לפסים אלו, יש פס האטה למשאיות המתאים לאזורי מסחר בהם מגיעות משאיות וספקים ונוצר לרוב לחץ, ועל מנת להפחית את מהירות הנסיעה והסיכוי לתאונות יש להתקין באזורים אלו פסים מגבילים במיוחד לקמ"ש נמוך ולשמור על הסדר והבטיחות קודם.

 חברת אמיר כלי עבודה מייבאת, משווקת ומוכרת לבתי עסק ולכלל לקוחותינו מגוון של פסי האטה וציוד בטיחות לכבישים וחניונים מהטובים בעולם בתוצרת אירופה הכוללים תווי תקן ואחריות למשך שנתיים.

פסי האטה שלנו מגיעים מחוספסים ובעלי עמידות גבוה לפגיעות חוזרות ולעמידות לאורך זמן. בעזרת העיצוב המודולרי המיוחד ניתן להתאים את הפסים לכל רוחב כביש שקיים. בנוסף, פסי האטה בעלי עמידות גבוהה לתנאי מזג האוויר 20°C+60°C- ומגיעים בצבעים המונעים חדירה של קרני UV. 

ישנם 2 סוגים של פסי האטה - פלסטיק אל מול גומי - בשוק הקיים היום ניתן למצוא שני סוגים עיקריים של פסי האטה - גומי או פלסטיק. הבולט ביותר הוא פס האטה מפלסטיק 10 קמ"ש ובעצם המגביל והעמיד ביותר. פסי פלסטיק הינם בעלי עמידות גבוהה במיוחד בעומסים ונשמרים לאורך טווח, ומנגד ניתן לראות את פסי הגומי כאשר מדובר בגומי איכותי במיוחד המיוצרים בשילוב של גומי טבעי בתוספות וחיזוקים שונים מה שהופכים את המוצר לעמיד אף הוא לאורך זמן. 

פסי פלסטיק - 

פסי האטה מפלסטיק איכותי ועמיד לאורך זמן מתוצרת אירופה כוללים עיני חתול ובעצם מחזירי אור בשעות הלילה כאשר הראות אינה טובה ועוזרת לנהג המגיע לצפות בבמפר ממרחק רב ולהתכונן להאטה. פסים אלו הוכחו כיעילים ביותר להפחתת מהירות נסיעתם של כלי רכב והפחתת תאונות ונפגעים. התקנת פסים אלו פשוטה וקלה ומצריכה לכל מקטע 4 ברגים בלבד. לכל סוף מקטע יש לחבר סופיות תואמות הכוללות גם הן עיני חתול. מחירו של פס פלסטיק יקר יותר מפס גומי בשל החומרים והעמידות לאורך זמן. לרוב, פסי גומי יתפוררו במהלך השנים ובמקומות שטופי שמש במיוחד לעומת פסים מפלסטיק שאינם מושפעים מגורמים כאלו ובנויים בהתאם.  אף על פי שמחיר פסי האטה מגומי נמוך משמעותית ממחירו של פס האטה מפלסטיק, גם פסי הגומי וגם הפלסטיק של אמיר כלי עבודה הינם פסי האטה באיכותיות הגבוהות ביותר ובסטנדרטים הגבוהים באירופה. 

 

פסי גומי -

פסי האטה העשויים גומי מחוזק מתוצרת אירופה נחשבים לגמישים במיוחד וגורמים פחות שחיקה לצמיגים כאשר עוברים עליהם. יתרון נוסף הוא התזוזה המועטה בעת המעבר על פס גומי מאשר על פסים העשויים חומר אחר ומורגשים הרבה יותר. הפסים אינם נשחקים בקלות וגם אין צורך לתחזק אותם או להחליף אותם בכל כמה חודשים. נחשבים חסכוניים מבחינת העלות שלהם. יתרון נוסף הוא ההתקנה הקלה והמהירה ואפשרויות החיבור למשטחים שונים כמו בטון, אבן משתלבת, אספלט, בטון וכו'. בכך שקל מאוד להתקין אותם על הכביש. 

 

לסיכום נוכל לומר כי פסי האטה הם מוצר חיוני ובעל השפעה גדולה שמוכח כי מונע תאונות ונפגעים ויכול לחסוך הרבה במידה ומותקן באזורים המתאימים לכך כמו חניונים, שטחי תפעול ובעצם כל אזור הדרוש בו הגבלת מהירות מסוימת מסיבה כלשהי - הפיתרון זה פסי האטה. כל פסי ההאטה שלנו הינם בעל תקן ISO 90012008-CE ועם אחריות מלאה לגבי המוצרים. לייעוץ מקצועי והצעות מחיר - התקשרו עוד היום ודברו עם המומחים של אמיר כלי עבודה - 052-8987111.